עלינו

על המיזם

מיזם “הרצאות מהכורסא” הוקם במטרה להביא לקהל הרחב  את הידע של מיטב המרצים ואת ההרצאות המובילות היום בתחומי העשרה שונים.

אנחנו מתעדים את המרצים ומנגישים את הידע שלהם לצפיה נוחה וידידותית כך שאילוצים כמו מרחק גיאוגרפי, בריאות או פניות לא יהיו רלוונטים עוד. 

כל הידע  נמצא במרחק לחיצת כפתור מכל מכשיר המחובר לרשת האינטרנט – מחשב נייח או נייד, טלוויזיה חכמה, טבלט או טלפון נייד – ניתן לצפות בהרצאות העשרה מכל מקום, בכל זמן שתרצו, ללא הגבלה – בקצב ובזמן שלכם.

כך כל אחד, מכל רחבי הארץ, גם בחו”ל, יכול ליהנות מתוכן ייחודי ומעשיר במחיר סמלי, גם בלי להיות נוכח פיזית בהרצאה עצמה.

מוזמנים להירשם לשבוע (!) נסיון במתנה וליהנות מהרצאות באתר – לחצו כאן

הרצאות מהכורסא | אודות

האנשים "מאחורי הקלעים"

אמיר זיו

מנכ"ל ומייסד

עוסק בשיווק ויזמות באינטרנט, בשנים האחרונות היה שותף בחברת מדיה המנהלת פרסום באינטרנט עם חשיפה למעל שני מיליון גולשים בחודש, בין היתר פעל כשותף לשיווק קורסים רבים, מהנמכרים ביותר בארץ בתחומים שונים. בעל ניסיון רב בהקמה וניהול מיזמים אינטרנטיים, פרסום ויצירת לידים.

גל זיו

מנהלת הפקה ותוכן, מייסדת

עורכת, מפיקה וצלמת. מאמנת להתפתחות אישית. נסיון של מעל 25 שנה בהפקות טלוויזה בערוץ הראשון, השני ובערוץ הילדים, הפקות מקור ויזמות פרטית. לאחרונה התמקדה בפיתוח תכנים דיגיטליים ונוכחות אינטרנטית לבעלי מקצוע ברשתות. בוגרת מכללת ספיר הפקה וטלוויזיה.

יעל

יעל הררי

מנהלת אתר

ניהול כל הצד הטכני של האתר, אחראית על תשתית הוידאו, תוכן ומדיה חברתית.

צביה ויצמן כספי​

תחקיר ותוכן​

עבדה בערוץ 1 למעלה מ 30 שנה. בין היתר כמפיקה ב״מבט שני״ ובמגוון תוכניות תרבות ואקטואליה.  כ״כ הפיקה, ערכה ותחקרה את ״הכל דיבורים״ ברשת ב׳ ואת סדרת הפודקאסטים ״15 דקות״ לרדיו ארץ. כיום מורה לתקשורת בתיכון. בוגרת מכללת בית ברל ואו״פ במדיניות ציבורית.

צוות הצילום והעריכה

שחר לוי – צלם, עורך אפטר אפקטס

עידו רייניש – עורך וידאו ונתב מצלמות

Skip to content