מרצים מובילים ומנוסים?

מרצים מובילים ומנוסים?

יש לכם הזדמנות לקבל חשיפה ופרסום לעשרות אלפי אנשים, לתעד את ההרצאות שלכם בווידאו ולייצר הכנסה נוספת מכל הרצאה שאתם מעבירים

מיזם “הרצאות מהכורסא” מזמין אתכם ליהנות מ:

מרצים יקרים,

אתם אוטוריטה בתחום המומחיות שלכם, יש לכם ידע וניסיון אותם רכשתם במשך שנים, שלל הרצאות וקהל שעוקב אחריכם, אך לאחר שהעברתם לו את הידע שלכם לא נותר לו זכר או שהוא מתועד באופן שלא בהכרח עולה טכנית בקנה אחד עם האיכות של התוכן והמעמד שלכם.

תיעוד התכנים שאתם ממילא מעבירים בצורה מקצועית והנגשתו לציבור אינטלקטואלי, סקרן וצמא דעת, נותן מקום של כבוד לידע הרב שברשותכם, מאפשר להרחיב את החשיפה שלכם לקהל קיים וחדש ומתגמל אתכם בעבור הצפיות בהרצאות שלכם.

מיזם “הרצאות מהכורסא” הוקם כדי לתעד, להפיץ ולהנגיש הרצאות העשרה איכותיות ממיטב המרצים המובילים בתחומם.

אנחנו מצלמים את ההרצאה, עם ציוד צילום ברמה גבוהה, בשטח או באולפן מקצועי ומשלבים בסרטון את תכני המצגת שלכם בצורה נאמנה, כפי שהועברו על ידכם במהלך ההרצאה.

התוצאה היא סרטון איכותי ומקצועי של ההרצאה, שניתן לצפות בו מכל מכשיר המחובר לאינטרנט, ואנחנו כמובן מאפשרים גישה לסרטון רק למי שרוכש את ההרצאה לצפייה באתר שלנו.

כדי למכור את ההרצאות באינטרנט, אנחנו משקיעים תקציב פרסום בכל הרצאה ומקדמים את אתר “הרצאות מהכורסא” באמצעים רבים ומגוונים, כך שהחשיפה אליכם כמרצים ולהרצאות השונות שלכם יכולה להגיע פוטנציאלית לעשרות אלפי אנשים שמתעניינים בתחום.

בנוסף, על כל הרצאה שצילמתם איתנו עבור אתר המנויים אתם מקבלים תמלוגים, תשלום חוזר עבור צפיות הגולשים המנויים בהרצאות שלכם באתר.

אם זה נשמע מעניין, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל מידע נוסף.

אנו רואים בכל מרצה שותף למיזם ונשמח לצאת לדרך משותפת.

בברכה,

גל זיו,  מנהלת הפקת התוכן ואחראית על הקשר עם המרצים. 

לפנייה להצטרפות כמרצה אנא מלא פרטיך:Skip to content