אירועים ונופשי תרבות

בנוסף לתוכנית המנויים המאפשרת צפייה בכל ההרצאות באתר ללא הגבלה, אנו עורכים נופשים הכוללים תוכנית תרבות ופעילויות העשרה נוספות שגם עליהם תמצאו מידע בעמוד זה.

בכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר כאן בטופס או להתקשר לאחראית הרישום מטעמנו – מוניקה, בטלפון 0779924208

נופש תרבות

נופשים ואירועים קרובים:

מוינה לשיט קסום בין ערי הדנובה

מוינה לוינה, 2 לילות באזור באווריה 1 או 2 לילות בוינה / 7 לילות שייט / 9 ימי טיול 12/09/2024 – 3/4
מסלול טיול ושיט לאורך הדנובה עם תשומת לב מיוחדת לוינה המרתקת. נתחיל ונסיים את הטיול בוינה בירת אוסטריה ונפליג בספינת פאר מפנקת בנהר הדנובה הרומנטי בין ערי בירה ועיירות עתיקות. נגלה את נופי הנהר ששיכר אמנים, משוררים ומוסיקאים לאורך הדורות. נבקר בעיירות מקסימות, בערים תוססות בעלות עבר עשיר, ארמונות פאר בארוקיים, כרמים ויקבים, טירות מסתוריות ומנזרים היסטוריים.

פורטוגל ושייט על נהר הזהב

שייט נהרות מליסבון לפורטו, 1 לילה בפרנקפורט (גורדון קומפורט), 9 לילות / 10 ימים (2 לילות בליסבון + 7 לילות שייט) 8-17/07/24
עמק דואורו הוא מחבלי הארץ שעדיין מבודדים יחסית מהעולם המודרני של אירופה. תוואי העמק רצוף גבעות וצוקים אשר מנעו סלילת כבישים מרובה ובנייה מואצת לאורך גדותיו. כתוצאה מכך השטים בו זוכים לחוויית גילוי ראשונית ולמבט בלתי אמצעי בנופים עוצרי הנשימה.

חלון פנורמי אל שוויץ הקסומה – טיול רכבות מאורגן

מסן מוריץ לצרמט, 7 לילות / 8 ימי טיול
הטיול ברכבות הנופיות של שוויץ מציע חוויה בלתי נשכחת המאגדת את כל הנפלאות השוויצריות ומרכזת אותן לטיול אחד. טיול מאורגן ברכבות הנופיות מבטיח לכם חוויה מהנה וחסרת דאגות. עם הדרכה בעברית, העברה מסודרת של המזוודות ישירות אל אתרי הלינה, תכנון מסלול מדויק על ידי מומחה לאזור, לכם נשאר רק לשבת בנחת במחלקה ראשונה וליהנות מהנופים ומאוצרות התרבות השוויצרית.

הריין ודרכי המים של הולנד ובלגיה

מדיסלדורף לדיסלדורף, 1 לילה בפרנקפורט (גורדון קומפורט) / 7 לילות שייט / 8 ימי טיול
שיט מהנה ומרגש לאורך דרכי המים של ארצות השפלה ונהר הריין, הנהר הגדול בנהרות גרמניה. המסלול עובר בין גרמניה, בלגיה, הולנד וצרפת ומאפשר לכם ליהנות משלל ערים יפות ומעניינות, מהנופים המרהיבים, עיירות ציוריות, גבעות שעליהן טירות מרשימות ועל מורדותיהן כרמים.

במורד הסיין, מפריז לנורמנדי

מפריז לפריז, 1 לילה פריס (גורדון קומפורט) / 7 לילות שייט / 8 ימי טיול 30/05/2024 – 22/05 ובתאריכים נוספים
מסלול שייט נהרות המתחיל ומסתיים בפריז, עיר האורות הרומנטית, בספינת נהר מפוארת ומפנקת מול הנופים הפסטורליים של נורמנדי, חבל הארץ שהביא לנו את גבינת הקממבר ומשקה הקלבדוס. נבקר בכפרים היפים ובטירות המרשימות ביותר של האזור, ונקנח בפריז האלגנטית.

אל טחנות הרוח ופריחת הצבעונים

מדיסלדורף לדיסלדורף, 1 לילה בבריסל/פרנקפורט (גורדון קומפורט) 7 לילות שייט / 9 ימי טיול 05/05/2024 – 27/04 | 28
הנכם מוזמנים להצטרף אלינו לחגיגת בואו של האביב וליהנות מפריחת הצבעונים המרשימה של הולנד. פריחת הצבעונים היא אירוע יוצא דופן אשר קורה פעם בשנה לתקופה קצרה – ולכם יש כרטיסים לשורה הראשונה.
בנוסף למראות עוצרי הנשימה של שדות הטוליפים בגני קוקנהוף, הכנו עבורכם תוכנית סיורים עשירה בין מיטב האתרים בצפון הולנד ובלגיה וכל זה בספינת נהר מהמפוארות שקיימות היום בנהרות אירופה.

שיט על המיין ותעלת הדנובה

מפרנקפורט לרגנסבורג, 1 לילה בפרנקפורט (גורדון קומפורט) / 7 לילות / 8 ימים 02/06/2024 – 25/05 – 14/07/2024 – 6
שיט בנהרות המיין ותעלת המיין דנובה בשילוב סיורי עומק בערים החשובות והיפות שלגדותיהם, השזורות בהיסטוריה של העם היהודי. נפליג מול נופים מרהיבים, כפרי יין על גדות ירוקות, טירות עתיקות ומראות קסומים. נשתה יין מקומי, נטעם בירה במבשלות עתיקות, ונהנה מאוצרות הטבע, ההיסטוריה והתרבות הרבים והמגוונים.

חבל בוואריה אל קסמי הדנובה

מפסאו לפסאו, 2 לילות באזור באווריה + 7 לילות שייט / 10 ימי טיול 01/07/2024 – 22/06
טיול מרתק מחבל בוואריה שבדרום מזרח גרמניה, אחד ממוקדי התיירות החשובים במדינה, אל שיט רומנטי וקסום לאורכו של נהר הדנובה. נפתח את הטיול בבאד רייכנהל, עיירת ספא מקסימה עם מרחצאות מרפא ומדרחוב עמוס חנויות, בתי קפה ומסעדות. נעלה לספינת הפאר בפסאו ונפליג לאורכו של נהר הדנובה.

הולנד ובלגיה: חגיגה של צבעונים, נהרות ואומנות עם ד”ר אפי זיו

מדיסלדורף לדיסלדורף, 7 לילות שייט / 8 ימי טיול 5/05/2024 – 28/04
האביב בהולנד ובלגיה הוא זמן קסום, שבו שדות הצבעונים הפורחים יוצרים תמונת טבע מרהיבה. הצטרפו אלינו לשייט נהרות מפנק שייקח אתכם אל לב ההתרחשות. במהלך השייט תיהנו מסיורים מודרכים באתרים ההיסטוריים והתרבותיים של אירופה, מהרצאות מרתקות ומעשירות, מהיופי הטבעי המרהיב של פריחת הצבעונים וממיטב מוקדי האומנות בהולנד בלגיה וגרמניה כולל כניסה למוזיאונים המפורסמים של אמסטרדם, בריסל קלן ועוד.

מוייסבאדן אל הקלאסיקה של נהר הריין

מדיסלדורף לדיסלדורף, 1 לילה בוויסבאדן + 7 לילות שייט / 9 ימי טיול 18/06/2024 – 10
מסלול שיט מקיף בנהר הריין המשלב נופי טבע מרהיבים עם ביקור בכפרי יין, בטירות הניצבות על ראשי צוקים ובערים עתיקות. נתיב השיט יוביל אותנו מ”הפינה הגרמנית” שבעיר קובלנץ לשיט נופי מול מצוק הלורלי עליו נרקמו אגדות עם גרמניות רבות. נבקר בבירת היין רודסהיים ונתוודע לקסמן של שטרסבורג ואורבניי. בדרכנו נעבור גם בדיסלדורף, קלן, שפייר, מיינץ, היידלברג היפה עם האוניברסיטה העתיקה בגרמניה, ובפינות חמד נוספות.

מבריסל אל פריחת הטוליפים

מדיסלדורף לדיסלדורף, 7 לילות שייט / 8 ימי טיול 23/04/2024 – 16
פריחת הצבעונים היא אירוע יוצא דופן אשר קורה רק פעם בשנה לתקופה קצרה, ולכם יש כרטיסים לשורה הראשונה. הנכם מוזמנים להצטרף אלינו לחגיגת בואו של האביב וליהנות מפריחת הצבעונים המרשימה של הולנד. בנוסף למראות עוצרי הנשימה של שדות הטוליפים בגני קוקנהוף, הכנו עבורכם תוכנית סיורים עשירה אשר תיקח אתכם למיטב האתרים של צפון הולנד ובלגיה וכל זה בספינת נהר מהמפוארות ששטות היום בנהרות אירופה.

שיט בין קסמי הדנובה

מפסאו לפסאו, 7 לילות שייט / 8 ימי טיול 15/04/2024 -8
מסלול שיט רומנטי ומרתק לאורך נהר הדנובה שקסמו נודע למרחוק. בואו לחוות את נפלאות הדנובה בשייט נהרות על ספינה ייעודית עם תנאים של מלון פאר צף. יחד נגלה את הנופים והחיים שלצד הנהר ששיכר משוררים, אמנים ומוסיקאים במהלך הדורות.

מפריס אל נהרות הסון והרון – שיט קסום בצרפת

מליון לאביניון, 1 לילה בפריס / 7 לילות / 9 ימי טיול 30/05/2024–22
טיול רומנטי וקסום בחבל פרובנס שבדרום צרפת, על גבי ספינה מפוארת, מרווחת ומפנקת. שיט באחד האזורים היפים בצרפת, עמוס הכרמים והיקבים עם תרבות יין מפותחת, קולינריה עשירה ומענגת ושרידים מהעבר הרומי המפואר של האזור.

פריז והמיטב של נורמנדי

מפריז לפריז, 7 לילות שייט / 8 ימי טיול- 4 תאריכי יציאה שונים
שייט הנהרות מתחיל ומסתיים בעיר האורות הרומנטית, פריז. נצא לשייט יוקרתי לאורך הנוף האידילי של חבל נורמנדי, עם גבינות קממבר ומשקאות קלבדוס. במהלך הטיול נבקר ברואן, בירת האזור, ובחופים ההיסטוריים שבהם פלשו כוחות בעלות הברית במהלך מלחמת העולם השנייה. נבקר בכפר הציורי ג’יברני, בו חי וצייר קלוד מונה במשך ארבעים שנה, וכן בעיירת הנמל הציורית הונפלור והנמל הססגוני שלה. נבקר בכמה מהכפרים והטירות המרשימים של האזור, ונרגע בפריז האלגנטית.

הקלאסיקה של נהר הריין

מדיסלדורף לדיסלדורף, 7 לילות שייט / 8 ימי טיול 28/05/2024 – 21 ובמגוון תאריכים נוספים
מסלול שיט מקיף על נהר הריין המשלב כפרי יין, טירות בראשי צוקים וערים עתיקות עם נופי טבע מרהיבים. נתיב השיט יוביל אותנו מ”הפינה הגרמנית” בעיר קובלנץ לשיט נופי מול הלורלי, המצוק עליו נרקמו אגדות עם גרמניות רבות. נגיע גם לבירת היין רודסהיים ונתוודע לקסם הימי ביניימי של שטרסבורג ואורבניי. בדרך נעבור גם בדיסלדורף, קלן, שפייר, מיינץ, היידלברג היפה עם האוניברסיטה העתיקה בגרמניה, ופינות חמד נוספות.

מסע בזמן אל עומקי התרבות השווייצרית

פסטיבל סילבסטרקלאוזן בשילוב טיול אל צדדיה הפחות מוכרים של שוויץ – 6 לילות / 7 ימי טיול 1/1/24 – 26/12/23
טיול זה מיועד לאלו שכבר חוו את “שוויץ הסטנדרטית” ומעוניינים לצאת איתנו למסע עומק מעשיר בידע והבנת התרבות השוויצרית, על צד זה אמון יותם רגב, מדריך מנוסה ומומחה לאזור טיול זה אשר ייסחף אותנו בסיפוריו וייקח אותנו אל מקומות קטנים וסודיים שרק הוא מכיר. הביקור בפסטיבל מחזיר את הצופים שנים רבות לאחור ומאפשר חוויה תרבותית ייחודית ומרגשת. בנוסף לפסטיבל, מחכה לנו תכנית עשירה בפינוקים ובסיורי יום במהלכם נהנה ממרחצאות ספא חמים, רכבות מופלאות שנוסעות בין פסגות מושלגות, טעימות קולינריות ומלונות מובחרים.

וייטנאם וקמבודיה – בעקבות הקסם האסייתי

וייטנאם וקמבודיה – בעקבות הקסם האסייתי – בליווי הדרכה ישראלית מצוות מייטריפ: 14 ימים, 12 לילות במגוון תאריכים
אתה מוזמנים לגלות את קסמן של וייטנאם וקמבודיה בדרך הכי טובה שאנחנו מכירים – באמצעות החושים. לחזות בנופים חד פעמיים בעיניים בורקות, להאזין לצחוקם העליז של האיכרים החברותיים, ולספוג פנימה את כל הטעמים והריחות הנפלאים המאפיינים את קסמה של שתי המדינות הללו.
הצטרפו למסע קסום בווייטנאם וקמבודיה בעקבות הכפרים הציוריים, התרבויות הססגוניות, המקדשים העתיקים, אתרי הטבע הבלתי נשכחים וגשר מוזהב ומרהיב, בו תרגישו כתלויים בין שמיים לארץ בין נופים עוצרי נשימה ונתונים לחסדיהן של שתי ידי בטון עצומות. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מכל הידע והאהבה שיש לנו למדינות הללו וללכת שבי אחריהן.

טיול לארגנטינה צ’ילה והקרנבל בברזיל

טיול לארגנטינה, צ’ילה וברזיל בשילוב מצעד המנצחות בריו – בליווי הדרכה ישראלית מצוות מייטריפ: 18 ימים, 16 לילות 13/02-01/03/24
הצטרפו אלינו למסע בין הנופים החד פעמיים של ארגנטינה צ’ילה וברזיל – דרך קרחונים מתנפצים ופסגות הרים מושלגות, מפלי האיגואסו השוצפים, שייט באגמים רחבי ידיים, הערים היפות בעולם, מפגשים עם בעלי החיים האקזוטיים והמקומיים החמים בשילוב השתתפות במצעד המנצחות – האירוע החותם את אירועי הקרנבל הגדול ביותר בעולם.

טיולים לאנטרטיקה

3 טיולי שייט לאנרקטיקה, איי ג’ורג’יה ופוקלנד
המלצה על טיול חווייתי שתזכרו לכל החיים! שייט אל הקרחונים צפים, הפינגווינים, כלבי ים והנופים הייחודים, להתפעל מהטבע במלוא עוצמתו ומהחיים בקצה העולם! אנו ממליצים כאן על 3 טיולי שייט לבחירה, בנוסף לטיולים אלו, יש מבחר גדול של אפשרויות לטיולים מרתקים.

נהר המיסיסיפי ודרום ארה”ב

מניו אורלינס לטנסי 4 לילות בניו אורלינס +7 לילות שיט על המיסיסיפי + 4 לילות בטנסי (ממפיס ונאשוויל) 15 לילות / 16 ימי טיול

ארכיון נופשים ואירועים:

טיול ליפן – אל ארץ השמש העולה

טיול ליפן – אל ארץ השמש העולה: 16 ימים 14-29/11/23
בטיול מאורגן בקבוצה קטנה ואקסקלוסיבית נגלה את חלקיה השונים של יפן – נשוטט בין הערים הסואנות, נבקר בכפרים היסטוריים השוכנים באלפים היפנים, נקבל הצצה על התרבות וההיסטוריה, נתרשם ממקדשים, ארמונות ופגודות עתיקות, ונגיע עד לעיר הירושימה אשר ספגה את פצצת האטום הראשונה. הטיול בהדרכתה של גלית הרפז – מדריכת טיולים מנוסה, מומחית ליפן שטיילה והובילה בה קבוצות אינספור פעמים, וזוכה לשבחים מהמטיילים. גלית בעלת תואר ראשון בעיצוב תעשייתי ועיצוב פנים באוניברסיטת ת”א, ותואר שני באומנות עכשווית ומוזיאולוגיה (תורת המוזיאונים) מאוניברסיטת ליברפול.

חגיגות ראש השנה האזרחי על הריין 2023

חגיגות ראש השנה האזרחי על הריין – 6 לילות שייט / 7 ימי טיול 27/12/23 – 02/01/24
חוגגים את כניסת השנה החדשה בשיט ייחודי לאורך נהר הריין. נבקר בערים בנות מאות שנים שיספקו לנו תפאורה מושלמת לחגיגות ונשוט לאורך הנופים המרשימים של החורף האירופאי במיטבו.
נבלה בערים תוססות ובעיירות ציוריות, נתרשם מגורדי השחקים לצד טירות וארמונות קדומים ונקבל את השנה החדשה בבון התוססת והמרהיבה, שהייתה בירת גרמניה מהערבית עד נפילת החומה

שייט שוק חג המולד על הרייו

יין חם ועוגיות זנגביל – שוקי חג המולד על הריין

הריין – 6 לילות שייט /7 7 ימי טיול 17/12/23 – 11/12/23
אטרקציות מרהיבות, אתרים היסטוריים, אווירת ימי הביניים ומאכלי חג מקומיים מגוונים וטעימים – זה מה שמחכה לכם בקרוז על הנהר המלכותי של גרמניה וכמה מיובליו – הריין. גלו טירות וקתדרלות, כרמים ויקבים, נופים ואגדות – וכמובן שוקי חג המולד היפים לאורך הנהר, לכל אחד מהם אופי, טעמים וצלילים ייחודיים. גלו את המסורת המשתלבת עם הקדמה תוך שייט על נהר הרון היפה, בחופשה קסומה.

שייט יין חם ושוקולד

יין חם ושוקולד בניחוח צרפתי – טיול ושיט לאורך נהר הרון בצרפת 2023

2 לילות מלון / 5 לילות שייט נהרות 6/12/23 – 29/11/23
הצטרפו אלינו לחוויית טיול ושיט נפלאים נתחיל באגם ג’נבה, רביירה צרפתית למרגלות האלפים. הכירו את הנופים, התרבות והקולינריה המגוונת בעיירות המקסימות סביב אגם ז’נבה בשילוב שווקי חג המולד הנהדרים שבהן.מהעיר בה נובעים מי אוויאן דרך מונטרה וווי האלגנטיות, מהאולפן שהיה שייך ללהקת קווין, דרך העיירה בה התגורר צ’רלי צ’פלין . משם נמשיך במסע שייט נהרות קסום ורומנטי בפינות החמד של חבליה היפים של צרפת –אוברן-רון-אלפ ופרובאנס.לצד כרמי ענבים וזיתים,נבקר בליון, באביניון ובארל, בתקופה היפה ביותר בשנה. נשוט בספינה מרווחת ומפנקת, נאכל ממיטב מאכלי האזורים ונטעם מיינותיהם המשובחים.

שווקים ואורות – חג מולד על הריין

שני מסלולים לבחירה- מדיסלדורף לשטרסבורג -6 לילות שייט / 7 ימי טיול או מפרנקפורט לציריך 2 לילות באסן + 6 לילות שייט / 9 ימי טיול
מסלול טיול ושייט חגיגי ונוצץ, בשיא תקופת החגים באירופה, בו נגלה את התרבות והמסורות המקומיות שלאורך הריין. נתחיל באסן השוכנת במרכז חבל הרוהר, עיר שהייתה מרכז מכרות פחם והפכה לאחת מבירות התרבות של אירופה ואף ל”בירה הירוקה באירופה” עם שלל מוזיאונים ואתרים היסטוריים מעניינים.

ממינכן לשיט בשווקי חג המולד של הדנובה 2023

לילה במינכן + 6 לילות שייט / 7 ימי טיול 23/11/23-30/11/23
טיול שייט חורפי ומענג לאורך נהר הדנובה בתקופה הרומנטית ביותר של השנה. צבעי החורף בשילוב אורות שוקי חג המולד בשיא עונת חגי האור ילוו אתכם במסע השיט הנינוח. המסלול יעבור בארבע ארצות ובשלוש ערי בירה, שלשתיים מהן – וינה ובודפשט יש עבר אימפריאלי והווה אריסטוקרטי ואלגנטי. נבקר במגוון פינות חמד קטנות וגדולות, נשמע שלל שפות וצלילים, נטעם מאכלי חג אופיינים ונערוך היכרות בלתי אמצעית עם התרבות המגוונת שלאורך הדנובה.

הדנובה זוהרת בחורף 2023

מוינה לוינה- 6 לילות שייט / 7 ימי טיול 23/11/23-29/11/23
טיול שייט חורפי וחגיגי בנהר הרומנטי באירופה בתקופה הנהדרת ביותר בשנה. צבעי החורף ושווקי חג מולד מוארים וחמימים בעונת חגי האור העולמית, ילוו אתכם במסע נינוח בין ארבע ארצות, שלוש ערי בירה שלשתיים מהן – וינה ובודפשט – עבר אימפריאלי והווה אריסטוקרטי ואלגנטי. פינות חמד קטנות וגדולות, מגוון שפות, מאכלים ומפגש בלתי אמצעי עם התרבות המגוונת שצמחה לאורך הדנובה.

לאוס על המקונג

3 שייטנ ללאוס ותאילנד + 10 לילות שייט / 14 ימי טיול
16/11/23-30/11/23

הנכם מוזמנים למסע של פעם בחיים.
מסלול השייט שלנו מתפתל בשטחן של שלוש מדינות מהמרתקות בארצות המזרח. לאורכו של נהר המקונג בשטחה של לאוס, ממנה נעבור וניגע לרגע בשתי שכנותיה ל”משולש הזהב” – תאילנד ומיאנמר (בורמה). נכיר את התרבות המרתקת שהתפתחה על גדותיו, השופעת מקדשי עץ יפהפיים. נבקר בוויינטיאן היפה של עידן הקולוניאליזם הצרפתי, ובלואנג פרבאנג – מרכז דתי ותרבותי ובירתה הישנה של לאוס בימים שבהם היתה עדיין מלוכה. במסלול ייחודי זה, אנו משחזרים את מסעם המופלא של חברי המשלחת הצרפתית לחקר המקונג במאה ה – 19.

הנילוס ומקדשי מצרים

הנילוס ומקדשי מצרים 23

3 לילות קהיר + 7 לילות שייט / 10 ימי טיול
08/03/24-18/03/24 | 9/02/24-19/02/24 | 08/12/23-18/12/23 | 27/10/23-6/11/23

כה קרוב, וכה רחוק. בואו להפלגה על הנהר החשוב באזורנו, בין שרידי תרבות בת אלפי שנים, והכל בספינת תיור ברמת חמישה כוכבים. נבקר בקהיר, נפליג בין אסואן עם מערך הסכרים הענק והמדהים ללוקסור וקברי המלכים שלה. נבקר בפירמידות, בקברי פרעונים ובמקדשים מופלאים ומרשימים. נטוס דרך המדבר הנובי למקדשי אבו סימבל שהוצלו ממי הסכר הגואים, נטעם ממיטב המאכלים ונחווה את מצרים העתיקה – והמודרנית – בדרך הטובה ביותר האפשרית: הפלגה נינוחה על הנילוס המרהיב.

שייט הודו המלכותית

שייט בהודו המלכותית אוקטובר דצמבר 2023

מדלהי לדלהי 7 לילות שייט / 9 לילות טיול קרקעי
19/10123-5/11/23 או
21/12/23-07/01/24

הודו היא יחידה ומיוחדת, שונה מכל מקום אחר בעולם. זהו עולם ומלואו של תרבויות, דתות, היסטוריה, צבעים, צלילים וטעמים, שכולם מתערבלים יחדיו למארג קסום, שמסחרר את כל החושים. הטיול שלנו בצפון-מזרח הודו כולל שני חלקים, טיול יבשתי ושייט על נהר הברהמפוטרה, אחד הנהרות הגדולים בהודו. זהו מסלול ייחודי ומרגש, שעובר באזורים בתוליים ולא מתוירים. טיול שהוא גן עדן לאוהבי טבע ולכל מי שרוצה לחוות את הודו השונה והלא מוכרת.

מוסיקה, אומנות ותרבות בשוויץ וגרמניה – פסטיבל לוצרן למוסיקה קלאסית

מוזיקה, תרבות ואמנות בשוויץ ובגרמניה – 4 לילות בפרייבורג ו-3 לילות בלוצרן / 7 לילות טיול / 12-19/8/23
יול עומק ייחודי אל אוצרות התרבות של גרמניה ושוויץ, המשלב שלושה קונצרטים בפסטיבל לוצרן – “קיץ של מוסיקה קלאסית”, והרצאות מבוא עבור כל אחד מהקונצרטים בהנחייתה של המנצחת והסופרן גב’ יעל צ’רני ובהדרכתו של צביקה פולק.

טיולי ד”ר אפי זיו 2023

4 טיולי אמנות עם ד”ר אפי זיו יוני עד ספטמבר 2023
טיולי אמנות עם הסופר והמרצה הבכיר בתחומי תולדות האמנות – ד”ר אפי זיו. סמינר תרבות ואמנות בונציה, איטליה שלא הכרת, סמינר תרבות ואמנות בפירנצה העיר של משפחת מדיצ’י וסמינר תרבות ואמנות ברומא.

צלילים ונופים לאורך נהר המוזל

צלילים ונופים לאורך נהר המוזל – 7 לילות שייט
/ 8 ימי טיול 17/5/2023-24/5/2023

מסלול שיט בין כפרי יין ועיירות ציוריות לצד גדות ירוקות עליהן טירות קסומות, ובשילוב גסטרונומיה משובחת. בנהר המוזל תמצאו את כל מה שיגרום לכם להתמכר לחופשה מסוג שייט נהרות. בספינת הבוטיק שלנו מחדרכם המפנק תיהנו משילוב מושלם של נופים מרהיבים, קולינריה נהדרת וסיורי חוף מודרכים ומרתקים.

תרבות ואמנות הדנובה

שייט תרבות ואמנות הדנובה, עם ד”ר אפי זיו

מפסאו לפסאו / 7 לילות שייט / 8 ימי טיול
31/07/23-07/08/23

טיול אמנות ותרבות בשייט נהרות יחיד מסוגו על הנהר הגדול והמרשים באירופה, הדנובה, בחבילה הכוללת אירוח על בסיס פנסיון מלא. נבקר בערי הבירה ההיסטוריות ובפינות חמד אחרות על גדות הדנובה. בין השאר בבודפשט, ברטיסלבה, וינה ועמק וואכאו. ניהנה מביקורים באתרים היסטוריים, מוזיאונים, כנסיות, הרצאות על היסטוריה ואמנות ושפע של חוויות תרבותיות וקולינריות. נכיר את התרבות שצמחה לאורך הנהר והכל בנינוחות, כשהנוף חולף מול עינינו, מלווה במיטב המשקאות והמעדנים מעשה ידי שף הספינה.

שייט נפלאות נהר הריין

הריין, המיין והמוזל – 7 לילות שייט / 2 לילות במלון / 10 ימי טיול
לאורכו של הריין נמצאות מהחשובות והיפות בערי גרמניה. השיט שלנו יכלול סיור עומק בערים השזורות בהסטוריה של העם היהודי . משם נמשיך בשיט אל טירות בערפל, כפרי יין על גדות ירוקות, עיירות ציוריות וגסטרונומיה משובחת. בספינת הבוטיק שלנו מחלון חדרכם המפנק תהנו מהשילוב המושלם של נופים מרהיבים, קולינריה נהדרת וסיורי חוף מרתקים.

טיול ירדן גורדון

טיול עומק בממלכה ההאשמית – חוצה ירדן מצפון לדרום

מעמאן לעקבה 7 ימים / 6 לילות טיול 03/04/23 – 28/03/23, בליווי אייל אלכסנדר, מורה דרך ומדריך ישראלי מומחה לאזור.
מוזמנים להכיר את ירדן בטיול מקיף ומעמיק בין אתריה ההיסטוריים והעתיקים לצד הערים המודרניות של ימנו. נבקר במצודות תנכיו”ת, בערים מתקופת הרומאים, בהר נבו בו ראה משה את ארץ ישראל וגם בחופים שבצידו הירדני של ים המלח. נתרשם מפטרה- אחד מפלאי תבל, נבקר בוואדי ראם ונבלה בעיר התיירות עקבה. נטעם ממיטב המאכלים ונחווה את ירדן העתיקה ואת זו העכשווית. אנו מזמינים אתכם לעצור לרגע את מרוץ החיים, ולהצטרף אלינו למסע בזמן ברחבי ירדן.

טיול קרנבלים באיטליה

טיול לקרנבלים באיטליה בהדרכת רחל ספר
15-22.2.23 / 8 לילות / 7 ימי טיול

חוויה ססגונית ומסע בלתי נשכח אל 4 חגיגות הקרנבלים בצפון איטליה וטוסקנה
את הטיול מלווה רחל ספיר, מרצה בנושאי המיתולוגיה, נצרות ואמנות.

סיור אדריכלות בשוויץ

טיול עומק: אדריכלות, עיצוב ואמנות בשוויץ וגרמניה

בליווי מקצועי של האדריכל אמנון רכטר והמדריך צביקה פולק
28.2.23-5.3.23 / 5 לילות / 6 ימי טיול

שוויץ מפורסמת בנופים מרהיבים, שוקולד מצוין, שעונים מדויקים וגבינות נהדרות, אבל האם ידעתם שהיא גם מצטיינת בתחום העיצוב, האדריכלות והאמנות? הצטרפו לטיול עומק שיחשוף בפניכם צד פחות מוכר של שוויץ, הצד של אדריכלות פורצת דרך, עם מבנים מיוחדים שמאחוריהם יש סיפורים מרתקים. הטיול מתמקד בבאזל, עיר שחיה ונושמת אמנות, עיצוב ואדריכלות, אבל לא פוסח על ציריך, וכולל גם ביקור מעבר לגבול, בגרמניה, להיכרות עם כמה מקומות בעלי אדריכלות מרתקת

מלון קדמא בלילה

חופשה מדברית קסומה במלון קדמא

הצטרפו אלינו לנופש בתאריכים – 09-11.01.23
רשת מלונות ישרוטל מתחדשת בנגב עם מלון ישרוטל קדמא היפהפה, חאן נבטי מקסים ושליו המציע חוויית אירוח ייחודית בהשראת המדבר.

163 החדרים והסוויטות של המלון, נבנו סביב חצר פנימית רחבת ידיים, הפתוחה אל האוויר הצחיח ובה בריכה מוקפת עצי פרי וצמחייה. במלון תמצאו גם מסעדה מדברית-אותנטית, ספא עם חמאם תורכי ובריכה מחוממת, חדר כושר ופינות מנוחה.

שייט לאורך המקונג – וייטנאם וקמבודיה

3 לילות בהאנוי/ 1 לילה במפרץ האלונג / 3 לילות סיאם ריפ / 7 לילות שיט מסיאם ריפ לסייגון/ 3 לילות סייגון 7 לילות שייט / 10 לילות במלונות טובים / 16 ימי טיול 22/02/23 – 4/02/23
טיול מיוחד במינו בשתי מדינות שכנות מרתקות מאין כמותן. הטיול מורכב משני חלקים: חלק יבשתי, שעובר דרך כמה מהמקומות המיוחדים של האזור, ושייט נהרות בספינה מפנקת ואינטימית, שכולה עומדת רק לרשותנו. הטיול היבשתי נעשה בתנאים נוחים מאוד, עם הדרכה צמודה ולינה במלונות מרכזיים מצוינים. בין השאר מבקרים במתחם המקדשים המרהיב אנגקור בקמבודיה ובבירת קמבודיה, פנום פן, בהאנוי, בירת וייטנאם ובמפרץ האלונג שבצפון ווייטנאם, שכפי שתיווכחו לא במקרה הוא נכלל ברשימה של שבעת פלאי הטבע.

שייט יין חם ושוקולד

יין חם ושוקולד בניחוח צרפתי – טיול ושיט לאורך נהר הרון בצרפת

2 לילות מלון / 5 לילות שייט נהרות 1/12/22 – 24/11/22
הצטרפו אלינו לחוויית טיול ושיט נפלאים נתחיל באגם ג’נבה, רביירה צרפתית למרגלות האלפים. הכירו את הנופים, התרבות והקולינריה המגוונת בעיירות המקסימות סביב אגם ז’נבה בשילוב שווקי חג המולד הנהדרים שבהן.מהעיר בה נובעים מי אוויאן דרך מונטרה וווי האלגנטיות, מהאולפן שהיה שייך ללהקת קווין, דרך העיירה בה התגורר צ’רלי צ’פלין . משם נמשיך במסע שייט נהרות קסום ורומנטי בפינות החמד של חבליה היפים של צרפת –אוברן-רון-אלפ ופרובאנס.לצד כרמי ענבים וזיתים,נבקר בליון, באביניון ובארל, בתקופה היפה ביותר בשנה. נשוט בספינה מרווחת ומפנקת, נאכל ממיטב מאכלי האזורים ונטעם מיינותיהם המשובחים.

יין וגסטרונומיה על נהר הרון

שייט יין וגסטרונומיה על נהר הרון

6 לילות שייט / 6 ימי טיול 25/10/22 – 19/10/22
נשוט אל אחד מחבליה היפים של צרפת – בורגון, אוברן-רון-אלפ ופרובאנס, שם מחכים לנו כרמים, יקבים ותרבות יין מפותחת, קולינריה עשירה ומענגת חך, שרידי העבר הרומי המפואר ונופים הנעים משדות לוונדר סגולים שאינם נגמרים ועד מצוקים וקניונים פראים, לצד כרמי ענבים וזיתים. נבקר בליון, באביניון ובארל, ובכפר העתיק לה בו. נתרשם מהאור המיוחד לאזור ששבה את לבו של וינסנט ואן-גוך. נשוט בספינה מרווחת ומפנקת, נאכל ממיטב מאכלי האזורים ונטעם מיינותיהם המשובחים.

הנילוס ומקדשי מצרים

הנילוס ומקדשי מצרים

3 לילות קהיר + 7 לילות שייט / 10 ימי טיול
09/12-19/12/22 | 31/12-09/01/23 | 03/02/23-13/02/23 | 03/03/23-13/03/23

כה קרוב, וכה רחוק. בואו להפלגה על הנהר החשוב באזורנו, בין שרידי תרבות בת אלפי שנים, והכל בספינת תיור ברמת חמישה כוכבים. נבקר בקהיר, נפליג בין אסואן עם מערך הסכרים הענק והמדהים ללוקסור וקברי המלכים שלה. נבקר בפירמידות, בקברי פרעונים ובמקדשים מופלאים ומרשימים. נטוס דרך המדבר הנובי למקדשי אבו סימבל שהוצלו ממי הסכר הגואים, נטעם ממיטב המאכלים ונחווה את מצרים העתיקה – והמודרנית – בדרך הטובה ביותר האפשרית: הפלגה נינוחה על הנילוס המרהיב.

הדנובה זוהרת בחורף וינה חג המולד

שייט הדנובה זוהרת בחורף – שווקי חג המולד

6 לילות שייט / 8 ימי טיול 1/12/22 – 24/11/22
טיול שייט חורפי בתקופה היפה ביותר של השנה על נהר הדנובה הרומנטי! זוהי תקופה שבה כל אירופה זוהרת ומתמלאת באורות צבעוניים וזוהרים ומקושטת לכבוד חג המולד. צבעי החורף האלו ילוו אתכם במסע בין ארבע ארצות. בטיול הנהדר תבקרו בשלוש ערי בירה כששתיים מהן – וינה ובודפשט היו חלק מאימפריה גדולה והצליחו לשמור על הפאר שלהן גם כיום. בטיול תגלו פינות חמד קטנות וגדולות, מאכלים ותכירו את התרבות שצמחה לאורך הדנובה. השייט כולל תכנית אמנותית עם מופעים מוזיקליים והרצאה של המנצח הידוע דודי זבה.

שייט הודו המלכותית

שייט בהודו המלכותית

מדלהי לדלהי 7 לילות שייט / 7 לילות טיול קרקעי 24/12/22-08/01/23
הודו היא יחידה ומיוחדת, שונה מכל מקום אחר בעולם. זהו עולם ומלואו של תרבויות, דתות, היסטוריה, צבעים, צלילים וטעמים, שכולם מתערבלים יחדיו למארג קסום, שמסחרר את כל החושים. הטיול שלנו בצפון-מזרח הודו כולל שני חלקים, טיול יבשתי ושייט על נהר הברהמפוטרה, אחד הנהרות הגדולים בהודו. זהו מסלול ייחודי ומרגש, שעובר באזורים בתוליים ולא מתוירים. טיול שהוא גן עדן לאוהבי טבע ולכל מי שרוצה לחוות את הודו השונה והלא מוכרת.

rhine-christmas-markets-cruise-1588522185

שוקי חג המולד על הריין

הריין – 6 לילות שייט /7 7 ימי טיול 18/12/22 – 12/12/22 ***המקומות לשייט אזלו***
אטרקציות מרהיבות, אתרים היסטוריים, אווירת ימי הביניים ומאכלי חג מקומיים מגוונים וטעימים – זה מה שמחכה לכם בקרוז על הנהר המלכותי של גרמניה וכמה מיובליו – הריין. גלו טירות וקתדרלות, כרמים ויקבים, נופים ואגדות – וכמובן שוקי חג המולד היפים לאורך הנהר, לכל אחד מהם אופי, טעמים וצלילים ייחודיים. גלו את המסורת המשתלבת עם הקדמה תוך שייט על הנהר היפה, בחופשה של פעם בחיים.

נפלאות התבונה

נפלאות התבונה – כנס פרונטלי על תעתועי המוח והרגש

בואו להיחשף אל נפלאותיו של האיבר המופלא והמסתורי מכולם – המוח האנושי.
שתי הרצאות מרתקות בגובה העיניים, בליווי הדגמות, עם פרופ’ ידידיה גפני וד”ר ליאת יקיר.
האירוע יתקיים ביום שישי, 15.7.22 באודיטוריום המכללה למנהל – ראשל”צ.

שייט המיטב של שלושת הנהרות

הריין, המיין והמוזל – 7 לילות שייט / 2 לילות במלון / 10 ימי טיול
לאורכו של הריין נמצאות מהחשובות והיפות בערי גרמניה. השיט שלנו יכלול סיור עומק בערים השזורות בהסטוריה של העם היהודי . משם נמשיך בשיט אל טירות בערפל, כפרי יין על גדות ירוקות, עיירות ציוריות וגסטרונומיה משובחת. בספינת הבוטיק שלנו מחלון חדרכם המפנק תהנו מהשילוב המושלם של נופים מרהיבים, קולינריה נהדרת וסיורי חוף מרתקים.

תרבות ואמנות הדנובה

שייט תרבות ואמנות הדנובה, עם ד”ר אפי זיו

מפסאו לפסאו / 7 לילות שייט / 8 ימי טיול
10/08/22 – 02/08/22

טיול אמנות ותרבות בשייט נהרות יחיד מסוגו על הנהר הגדול והמרשים באירופה, הדנובה, בחבילה הכוללת אירוח על בסיס פנסיון מלא. נבקר בערי הבירה ההיסטוריות ובפינות חמד אחרות על גדות הדנובה. בין השאר בבודפשט, ברטיסלבה, וינה ועמק וואכאו. ניהנה מביקורים באתרים היסטוריים, מוזיאונים, כנסיות, הרצאות על היסטוריה ואמנות ושפע של חוויות תרבותיות וקולינריות. נכיר את התרבות שצמחה לאורך הנהר והכל בנינוחות, כשהנוף חולף מול עינינו, מלווה במיטב המשקאות והמעדנים מעשה ידי שף הספינה.

Skip to content