.

הרצאות העשרה של מרצים מובילים בתחומם, בצפייה ישירה!

מעל 100 הרצאות מצולמות בשילוב תמונות ומוקלטות באיכות גבוהה, עשרות מרצים במגוון רחב של תכני העשרה, תכנים חדשים כל חודש לצפייה בכל שעה שרוצים ומכל מכשיר!

הירשמו לצפייה ב 3 הרצאות אלו ללא תשלום:

האקרים איראנים

מרצה: ד"ר תמר עילם גינדין
בלשנית המתמחה בפרסית ובאיראן הקדומה והמודרנית

ב-20 במאי 2015, קיבלתי מייל מפתה מה-בי.בי.סי בפרסית לבוא להתארח בתוכנית שלהם. כדי לדעת מה השאלות בראיון, הייתי צריכה לפתוח קובץ שנשלח אליי, וכדי לפתוח אותו הייתי צריכה לתת את הסיסמה שלי לג'ימייל. כך מתחיל הרומן שלי עם ההאקרים האיראנים. או כך חשבתי שהוא מתחיל. למעשה הוא התחיל כבר שבועיים קודם, אבל לא ידעתי את זה.  

בשם האהבה – סיפורי אהבה מן המיתולוגיה היוונית

מרצה: רחל ספיר
מרצה בנושאי המיתולוגיה, נצרות ואמנות. מדריכת טיולי עומק בחו"ל

האלים האולימפיים נראו כמונו, אהבו כמונו, שנאו כמונו וכן, גם בגדו כמונו. לכן כשנשמע על סיפורי האהבה בין האלים ובין האלים ובני האדם, נוכל להזדהות עם הדמויות ולראות שאין כל חדש תחת השמש.

בעקבות בנאים וארכיאולוגיה בקיסריה

מרצה: ד"ר שלי אן פלג
מרצה, ארכיאולוגית ועוסקת בשימור מבנים היסטוריים ובמורשת תרבותית

חפירות ארכיאולוגיות שמתקיימות בשרידי העיר מאז שנות ה- 50 של המאה הקודמת וחפירות ארכיאולוגיות תת ימיות חשפו את העיר המתוכננת של הורדוס, את הנמל קיסריה ומבנים מתקופות מאוחרות יותר. שומרו עשרות רצפות פסיפס, קירות מטויחים וציורי קיר (פרסקאות). נשמע על התגליות, על שיטות החפירה מתחת לים ועל השיטות לשימור התגליות הללו.

הרצאות נוספות ממרצות אלו ותכנים נוספים, ניתנים לצפייה למנויים בתשלום.

לצפייה כעת ב 3 ההרצאות בחינם השאירו פרטים בטופס:

לקוחות מספרים

אני נהנית ביותר להקשיב להרצאות באמצעות המחשב, אם אני צריכה הפסקה אז אפשר לעשות ואני יכולה תמיד לחזור חוסך הרבה זמן , מאפשר בשעות לא רגילות.
התמונות נהדרות והתוכן מועבר בצורה ברורה כמו באולם ההרצאות.

עדנה בנס

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.