ד"ר גליה דור

סינולוגית ויפנולוגית, חוקרת ומרצה רב-תחומית, מדריכת סיורי לימוד במזרח אסיה; שפית המומחית למטבח היפני בפרט והאסייתי, בכלל בדגש על תזונה, בריאות ואריכות חיים; בעלת הסמכה ברפואה סינית (שיאצו). מחברת ספרי עיון בארץ ובארה”ב.

בעלת שני תארים במדעי החיים, תואר שני בחשיבה בודהיסטית, ודוקטורט אותו כתבה באוניברסיטת תל אביב, בחוג למזרח אסיה ולפילוסופיה. הדוקטורט עוסק בנושא ‘השער’ בחשיבה ואדריכלות סינית עתיקה וכולל גם תובנות והשלכות על קבלת החלטות ומימוש פוטנציאל אישי. גליה מתמחה בקשר המרתק בין פילוסופיה ורעיונות לתרבות חומרית וחזותית, אמנות ואסתטיקה, עיצוב ואדריכלות בציויליזציות של מזרח אסיה, בדגש על סין ויפן.

עוסקת רבות בחקר המדעים- בעיקר בביולוגיה – ובקשר במרתק בין פילוסופיה סינית עתיקה ואסתטיקה יפנית עם התובנות של המדע המודרני.

ד”ר גליה דור מעבירה גם סדנאות מעשיות בשלל תחומים אלו – בדגש על פילוסופיה אפליקטיבית- מהטקסטים העתיקים ליוםיום שלנו, אך גם בריאות ותזונה; מתרגמת לכדי מעשה, יצירה, צמיחה ושינוי את התובנות הצומחות מפילוסופיה סינית, אסתטיקה יפנית או פסיכולוגיה בודהיסטית.

לאתר של ד”ר גליה דור

לחשבון האינסטגראם של גליה

 

 

ליצירת קשר עם המרצה

הרצאות של ד"ר גליה דור לצפייה באתר:

צפייה ישירה בהרצאות העשרה של ד”ר גליה דור

הרצאות של ד”ר גליה דור לצפייה ישירה באתר!
הירשמו בחינם להתנסות למשך 7 ימים לצפייה בהרצאות נבחרות.

כל הרצאות מצולמות בשילוב תמונות ומוקלטות באיכות גבוהה לצפייה נוחה 24/7 מכל מכשיר, בלי לצאת מהבית!
לאחר 7 ימי התנסות ללא תשלום – ניתן להצטרף לתוכנית המנויים ולהמשיך להנות ממאגר התכנים והרצאות חדשות שאנו מעלים כל חודש, בתשלום סמלי במסלול חודשי ללא התחייבות או במסלול שנתי בהנחה
Skip to content