נינו אבזסדה

נינו אבסדזה – עיתונאית, פרשנית של ערוץ 13 לענייני רוסיה, מרצה בכירה, חוקרת ספרות ותרבות הרוסית, מנהלת פרויקט “תיירות, תרבות ותוכן”,  ח”כ לשעבר. מייסדת ויושבת ראש השדולה נגד הומופוביה, השדולה למען צדק חברתי והשדולה למען ותיקי העולם השנייה בכנסת ה-18. חוקקה את חוק פומביות הדיון המיועד להגן על נשים קורבנות אלימות במשפחה.

באירועי פרפורמנס והרצאות קונספט מספרת על 50 גוונים של פוטין, על אמביציות, כוח וחולשתה של רוסיה הגדולה, על המודיעין הרוסי ועל נשים בשירות ה-KGB הסובייטי,  על “בישולים” פוליטיים בקרמלין וחוסר ההבנה הטוטאלי בין מוסקבה למערב, על גיאורגיה – ארץ גיזת הזהב ועל חוויותיה וזיכרונותיה האישיים על מנהיגים כמו נשיא רוסיה – פוטין, נשיא ברית המועצות –  גורבצ’וב, נשיא גיאורגיה –  שוורדנדזה, נשיא איראן –  רפסנג’אני.

את ההרצאות והקורסים על שילוב קונטרסטים בין תרבות למציאות, בין פנטזיה לאקטואליה, בין מתולוגיה לפוליטיקה, מלוות בקטעים ויזואלים נדירים מהתרבות הרוסית והסובייטית, ניתן לשמוע במרכז הבמה גני תיקווה, במוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית בחיפה, במכון אבשלום לידיעת הארץ, במכללות, קתדראות ומוסדות תרבות שונים ברחבי הארץ, בסלונים אינטלקטואלים בחוגי הבית ובנסיעות וטיולים של החברה הגיאוגרפית.

ליצירת קשר עם המרצה

צפייה ישירה בהרצאות העשרה של נינו אבזסדה

הרצאות של נינו אבזסדה לצפייה ישירה באתר!
הירשמו בחינם להתנסות למשך 7 ימים לצפייה בהרצאות נבחרות.

כל הרצאות מצולמות בשילוב תמונות ומוקלטות באיכות גבוהה לצפייה נוחה 24/7 מכל מכשיר, בלי לצאת מהבית!
לאחר 7 ימי התנסות ללא תשלום – ניתן להצטרף לתוכנית המנויים ולהמשיך להנות ממאגר התכנים והרצאות חדשות שאנו מעלים כל חודש, בתשלום סמלי במסלול חודשי ללא התחייבות או במסלול שנתי בהנחה
Skip to content