סנדרה שדה

בעשור האחרון פרצה אל סלון כל בתי ישראל ביום שישי בערב עם הסדרה “סברי מרנן” בתור אם השבט, ריקי חסון, הפולניה האולטימטיבית. דמות שמהווה עבורה לדבריה “תיקון חיים” ומאפשרת לה לומר דברים באופן חתרני שמנוגד לאופיה ואישיותה של שדה עצמה.

סנדרה שדה גדלה והתחנכה בבית של אמני במה, הוריה היו זמרי אופרה, אחיה- זמר האופרה גבי שדה וסנדרה עצמה המשיכה את השושלת בעצמה בלימודי המשחק ובהמשך בנישואיה לשחקן מוני מושונוב.
לשניים שני ילדים, גם הם בעולם הבמה- מיכאל מושונוב – במאי, שחקן ומוסיקאי ואלמה שדה מושונוב, זמרת אופרה בבית האופרה של ברלין. סנדרה שדה מופיעה על בימות התיאטרון עשורים רבים בהצגות רבות ושיחקה בכל בתיאטראות בארץ, מתיאטרון חיפה, דרך בית לסין, תיאטרון הקאמרי וכיום היא שחקנית בתיאטרון הבימה. היא שיחקה בארבעה מחזות של חברתה הטובה , המחזאית והבימאית עדנה מאזי”א בהצגות “וינה על הים”, “סיפור משפחתי”, “הפושעים החדשים” ו”החדר האחורי”.
>> לדף של סנדרה שדה בויקיפדיה

 

ליצירת קשר עם המרצה

הרצאות של סנדרה שדה לצפייה באתר:

צפייה ישירה בהרצאות העשרה של סנדרה שדה

הרצאות של סנדרה שדה לצפייה ישירה באתר!
הירשמו בחינם להתנסות למשך 7 ימים לצפייה בהרצאות נבחרות.

כל הרצאות מצולמות בשילוב תמונות ומוקלטות באיכות גבוהה לצפייה נוחה 24/7 מכל מכשיר, בלי לצאת מהבית!
לאחר 7 ימי התנסות ללא תשלום – ניתן להצטרף לתוכנית המנויים ולהמשיך להנות ממאגר התכנים והרצאות חדשות שאנו מעלים כל חודש, בתשלום סמלי במסלול חודשי ללא התחייבות או במסלול שנתי בהנחה
Skip to content