רחל ספיר

מדריכת טיולי עומק וסמינרים בחו”ל.

B.A היסטוריה כללית, האוניברסיטה הפתוחה.

M.A תולדות האמנות, אוניברסיטת תל אביב.

מרצה במכללות וקתדרות: בערים, מועצות מקומיות ומועצות אזוריות. בתי ספר לתיירות, המועצה הציונית, בית הלוחם, טוקהאוס, הסתדרות המורים, קבוצות פרטיות ועוד.

אומרים שיש בי תשוקה לנושא עליו אני מדברת,
“רואים עליה שהיא אוהבת את מה שהיא עושה”, ואכן אני בונה את התכנים של ההרצאות שלי, מתוך התשוקה הזו. אני משקיעה בחשיבה יצירתית להרצאה שתהיה: מסקרנת, מפתיעה ובגובה העיניים. “זה לא רק הידע, אלא בעיקר, איך שאת מעבירה אותו”,
מכנים אותי “מספרת הסיפורים”. ההרצאות נשענות ומתבססות על ידע, אבל יש בהן אנקדוטות מעניינות, הומור ויש סיפור עם התחלה, אמצע וסוף.

 “זו הרצאה שוברת שגרה, אחריה, היום שלי נראה אחרת, איזה כיף”,
ואכן ההשתדלות שלי היא ‘לגעת’ יותר בקהל, שייקח אתו משהו הביתה, שיצא עם תובנות ושתהיה בו הסקרנות, ללמוד ולחקור עוד את הנושא.

ההרצאות עוסקות במיתולוגיה היוונית והרומית – ערש התרבות המערבית, הנוכחת בחיינו, כמעט בכל תחום, האמנות הנוצרית – “התמונה כספר” , אמנות המערב – על יצירה אנושית, המעוררת רגש ומחשבה ו”רואים עולם” – איטליה, אחת הארצות המרתקות ביותר.

אתר: http://www.rachelsapir.co.il/

עמוד הפייסבוק שלי  https://www.facebook.com/rachel.sapir

ליצירת קשר עם המרצה

הרצאות של רחל ספיר לצפייה באתר:

צפייה ישירה בהרצאות העשרה של רחל ספיר

הרצאות של רחל ספיר לצפייה ישירה באתר!
הירשמו בחינם להתנסות למשך 7 ימים לצפייה בהרצאות נבחרות.

כל הרצאות מצולמות בשילוב תמונות ומוקלטות באיכות גבוהה לצפייה נוחה 24/7 מכל מכשיר, בלי לצאת מהבית!
לאחר 7 ימי התנסות ללא תשלום – ניתן להצטרף לתוכנית המנויים ולהמשיך להנות ממאגר התכנים והרצאות חדשות שאנו מעלים כל חודש, בתשלום סמלי במסלול חודשי ללא התחייבות או במסלול שנתי בהנחה
Skip to content