מה שפת הגוף אומרת לנו?

מעיין בשן, מומחית לניתוח שפת גוף תגלה לנו את כל הסודות בסדרת הרצאות חדשה בת 4 מפגשים.

4 הרצאות לייב

3 הרצאות בונוס לנרשמים

הגוף שלנו כל הזמן “מדבר” גם בלי שנגיד אף מילה, אבל מה הוא אומר? איך נדע שמישהו משקר לנו? מהי שפת הגוף של פושעים מסוכנים? איך שפת הגוף באה לידי ביטוי בזוגיות ובחדר המיטות?

שפת גוף היא השפה הלא מילולית המשמעותית והמדוייקת (לפעמים יותר מהמילים) שמספר לנו אדם שאיתו אנחנו נמצאים בשיחה או במערכת יחסים. 

בסדרת הרצאות זו נחדד את הניואנסים, נלמד להבחין ולאבחן את ההבעות הקטנות והקטנטנות שבאופן לא מודע מסגיר הגוף, החל ממבע של אנשים נורמטיביים במצבים שונים בחיים ועד אנשים עם הפרעת אישיות ופושעים מסוכנים. נלמד לזהות מתי משקרים לנו ואיך שפת הגוף יכולה לעזור לנו בתקשורת טובה יותר.

 

תוכנית ההרצאות בסדרה

ההרצאות משודרות בזום מהאולפן באיכות גבוהה וגם מוקלטות לצפייה במועד אחר.

ניתוח גוף פתוח | מה הגוף מספר לנו

מה הגוף מספר לנו ? 26.10.21 יום ג' בשעה 17:00

למעלה מ-90% מהמסרים שלנו אינם מילוליים. איך מפענחים את השפה הזאת? איך מקשיבים לשפת הגוף ומדברים אותה טוב יותר בעסקים? בזוגיות? בין חברים?

בהרצאה מועברים חומרים ייחודיים, הנוגעים בחיי היום יום של כולנו, החל מניתוח שפת הגוף כשאנחנו מקיימים משא ומתן, מה אומרות העיניים, מה משמעותה של תנוחה כזו או אחרת ואיך נדע מתי ״עובדים עלינו״ ומה עובר ברגע זה ממש בראש של השותף לעתיד / בן הזוג / הילד שלנו… 

שימוש נכון בשפת גוף יכול להעניק  יתרון משמעותי בכל תקשורת עם אנשים אחרים. בואו למסע מרתק וחוויתי וקבלו כלי שימושי לחיי היומיום, ללמוד לזהות את סודות שפת הגוף.

שפת גוף בזוגיות ובחדר המיטות

שפת הגוף בזוגיות ובחדר המיטות 2.11.21 יום ג' בשעה 17:00

שפת הגוף בתקשורת זוגית ובבחירת תנוחות השינה המועדפות עלינו מספקת הר של מידע על הזוגיות שלנו.
איך מבינים על מה חושב בן הזוג רק על בסיס תנועות העיניים שלו? איך אני יכול לזהות כשמישהו לא אומר את כל האמת?
נכיר מהן מיקרו הבעות ככלי לזיהוי רגשות מוסתרים. משמעות הידיים בשפת הגוף ואיך אפשר להשתמש בהן ככלי לשיפור התקשורת תנוחות שינה שונות ומה הן מספרות לנו על טיב מערכת היחסים. 

נשמע סיפורים מהחיים שכולנו מכירים, נדבר על השיח בין נשים לגברים תוך שילוב טיפים, קטעי וידאו וניתוחים מרתקים של שפת הגוף.

שפת הגוף של הפושעים

שפת גוף של פושעים 9.11.21 יום ג' בשעה 17:00

אחד הפחדים הגדולים של רובנו היא להיתקל באדם שיכול לפגוע בנו או בילדינו בסימטה חשוכה באישון לילה. כשאנחנו חושבים על אדם מסוכן, רובנו נוטים לדמיין דמות מפחידה, פושע בעל תווי פנים חדות וחורשות זימה, מבט חודר ומצמרר  – היישר מסרטי המתח של הוליווד… 

נשאלת השאלה – בחיים עצמם, האם באמת קיימים סימנים מובהקים שניתן להבחין בהם גם בשפת הגוף של אנשים מסוכנים? האם ניתן ״לראות עליהם״ פיזית את הרוע? ואם כן איך הוא בא לידי ביטוי? ומה ההבדל בין שפת הגוף של אנשים נורמטיביים ואלו המוגדרים עם הפרעת אישיות, מסוכנים ופושעים? 

בהרצאה זו נחשוף, דרך סקירת דוגמאות מגוונות של תגובות של אנשים שפשעו, את הפער בין מה שהם מבטאים במילים לבין מה שהגוף שלהם מספר לנו באמת – רק צריך ללמוד להתבונן… כי האמת מסתתרת שם תמיד – בפרטים הקטנים, בשפת בגוף.

הגוף לא משקר

הגוף לא משקר - איך נדע שמישהו ״עובד עלינו״ 16.11.21 יום ג' בשעה 17:00

מכירים את התחושה שאתם משוחחים עם מישהו שנוצרת אצלכם תחושה לא נוחה בבטן שמשהו שהוא אומר לא מסתדר לכם למרות שאין לכם שום סיבה הגיונית להישען עליה? … אז זהו שיש ! 

שקרים קטנים, שקרים לבנים, שקרים גדולים… אין אדם שלא שיקר בחייו. המילים אולי אומרות אחרת אבל הגוף לא יודע להסתיר… 

אז למה אנחנו משקרים ובאילו נסיבות?  מה קורה לאדם הממוצע פיזיולוגית כשהוא משקר? האם יש הבדל בשפת הגוף בין שקר ענק לשקר קטן ?  מה מאפיין שקרנים ״מוצלחים״? ועד כמה אנחנו יודעים לזהות כשמשקרים לנו ?

 בהרצאה זו נלמד על מנגנון השקר, ניתן בו סימנים ונדע להבחין ולגלות את כל האמת על השקר, דרך שפת הגוף.

מעיין בשן

המרצה: מעיין בשן

מומחית ופרשנית לשפת גוף. מעיין הגיעה ללמוד את פרשנות שפת הגוף לאחר שנעקצה פעמיים בחייה הפרטיים (בהרבה מאוד כסף) חיפשה תשובות, ובעיקר כלים האם ניתן לזהות או לצפות רמאויות, שקרים ופשעים. 

היום מעיין מנתחת ומפרשת מזה למעלה מעשור את שפת גופם של פוליטיקאים, אנשי ציבור וידוענים. 

מרצה ומלמדת, פרשנית קבועה ובעלת טור קבוע באתר החדשות Ynet, מופיעה באופן קבוע בתוכניות טלוויזיה, אינטרנט וחדשות.

  • הסדרה נערכת בזום, המפגשים יתקיימו "לייב" בימי שלישי בשעה 17:00 - 18:00 בתאריכים: 26.10, 2.11, 9.11 16.11
  • ההרצאות מוקלטות באיכות HD וההקלטה תישלח לנרשמים - כך שניתן לצפות גם במועד אחר!
  • ההקלטות תהיינה פתוחות לצפייה לנרשמים עד לתאריך ה- 31.12.21
  • בתום כל מפגש יהיה זמן למענה על שאלות
  • מי שנמצא בתוכנית המנויים של "הרצאות מהכורסא" מקבל גישה לכל הסדרה כחלק מהמנוי ולא צריך לשלם על כל סדרה.
  • עלות הסדרה 247 - (עד 3 תשלומים ללא ריבית) המחיר בהרשמה מוקדמת 210 ₪
  • מי שנמצא בתוכנית המנויים של "הרצאות מהכורסא" יקבל גישה בהמשך לכל הסדרה כחלק מהמנוי ולא צריך לשלם
  • בונוס - הנרשמים לסדרה זו מקבלים גם 3 הרצאות נוספות לצפייה ישירה, פירוט ההרצאות בהמשך הדף

בונוס מיוחד לנרשמים לסדרה:

הנרשמים לסדרה זו יקבלו גם גישה לצפייה ב 3 הרצאות נוספות! אלה הרצאות שהוקלטו מראש, ניתן לצפות בהן מתי שרוצים בזמן שלך, הצפייה להרצאות הבונוס פתוחה עד 31.12.21 – כך שניתן לצפות בהן במהלך הסדרה או לאחריה – בקצב שלך! אלו ההרצאות:

נוכלים בשירות המודיעין – כאשר מרגל פועל בארץ יעד, הוא אמור לשקר במיומנות רבה, לדעת לפרוץ במומחיות למקומות שונים ולעיתים אף לחטוף או לחסל אנשים. דרישות אלה גרמו לעיתים לגייס נוכלים לשירותי המודיעין. פרשיות שגרמו נזקים קשים לארגוני הביון ונזק לא קטן למדינה. 

המרצה: משה כץ – שירת בחיל האוויר כקצין מבצעים בבסיסי החיל. מאוחר יותר, לאחר סיום פו”מ עבר לביטחון שדה, לתפקיד של ראש ענף מניעה מבצעים וטכנולוגיות (סא”ל). למעלה מחמש עשרה שנים מרצה על פרשיות ריגול ומודיעין במסגרות שונות.

הרצאה מתוך הסדרה: פרשיות ריגול שהסעירו את העולם

החשיבות הגדולה של “הדיבור הקטן” – העברת מסרים בתקשורת הבין אישית – במעלית , בתור ל… בכנס מקצועי, במפגש חברתי או באירוע משרדי. אומנות שיחת החולין ה”שיחה הקטנה – הדיבור הקטן” הידועה יותר כ- small talk , חשובה ומשמעותית לקידום והצלחת המפגש שלכם. זו איננה שיחה בשביל ל”העביר את הזמן” – זו הזדמנות ליצירת קשר אישי, חיבור ראשוני – לכן נצלו אותה היטב! – חשיבות גדולה ל”דיבור הקטן”.

המרצה: ורד שפרונג-קופליק – יועצת ארגונית ומגשרת, תואר ראשון במדעי הרוח , התמחות אנתרופולוגיה תואר שני ניהול ויישוב סכסוכים. בוגרת לימודי תעודה ייעוץ ארגוני, שפת גוף ,פסיכולוגיה חיובית, אינטליגנציה רגשית ותקשורת בין אישית.

הבלתי אפשרי אפשרי | ירין קימור

הבלתי אפשרי – אפשרי – “טיפול 10,000” למוח אשר חושף קבעונות חשיבה ומספק טכניקות איך להתגבר עליהם. זאת, באמצעות כלי חשיבה, מבוססים מדעית, איך לפרוץ דרכים ולייצר פתרונות בלתי שגרתיים בעולם של שינוי וחוסר ודאות. מופע מתוחכם, הקורא תיגר על תפיסת המציאות שלנו. זאת, על ידי קסמים ייחודיים ופרובוקציות מחשבתיות, בשיתוף הקהל. משעשע, מלא הומור, תדהמה, אך גם מחכים, מלמד ומעשיר.

המרצה: ירין קימור – 
עיתונאי, סופר, כתב חוקר, במאי ומפיק בטלוויזיה, מפתח משחקי חשיבה ולימוד וקוסם

Skip to content