אינדונזיה – מפגש של אקזוטיקה ופנטזיה בגן העדן האחרון

תרבויות ומסעות בעולם

1  שעה 8 דקות

דירוג גולשים:

Share

טקסים, פסטיבלים ותופעות טבע יחודיות בארכיפלג האיים הגדול בעולם – אינדונזיה היא מימוש חלומו הרטוב של כל מי שרוצה לחוות את השונה, פנטסיה של הבריחה האולטימטיבית מהמציאות ולו לזמן קצר. מה יש בה במדינת האיים הגדולה בתבל המושך ומפתה כל כך? איים טרופיים בתוליים, יערות עד סבוכים משופעים בבעלי חיים וצמחים יחודיים, ערי געש פולטי עשן, חופים תכולים ושוניות אלמוגים צבעוניות? או אולי פסיפס אנושי מגוון ולא “מקולקל” המשמר תרבויות ומסורות עתיקות המשלבות פולחנים, טקסי טראנס, שרפת מתים, חגיגות קבורה יחודיות ופסטיבלים ססגוניים? התשובה היא, אלה גם אלה הופכים את אינדונזיה ליעד מרתק. כאן, ורק כאן , כשנבקר ביאווה, סולאווסי והאי באלי נוכל (אולי) להבין כיצד האקזוטיות והפנטזיה נפגשות עם המציאות.

     

הירשמו לצפייה

ד"ר צחי פלג

דוקטור לביולוגיה, מרצה בנושאי טבע ותיירות ומדריך טיולים

מה אומרים על הרצאה זו

  • איטה

   הרצאה מצוינת. קצרה מרוכזת מקיפה ומלאת עניין וידע.

  • קלמי

   כמי שביקר באינדונזיה אני יכול להעיד שצחי פלג מומחה מעולה בנושא הארכיפלג המופלא הזה. בהרצאתו חזרתי לזיכרונות מופלאים ממקבץ האיים של אינדונזיה.

  • שלומית

   הרצאה מרתקת! המרצה פורש בפני הצופה את פניה השונים של אינדונזיה באופן בהיר וכמעט חוויתי. זו הזמנה לטייל במדינה המרתקת הזו. תודה

  • רות

   הרצאה מעניינת,מקיפה, ערוכה היטב, בשפה רהוטה וקולחת עושה רצון לנסוע.

הרצאות נוספות שיעניינו אותך

הרצאות שנוספו לאחרונה לאתר

צפייה ישירה בהרצאות העשרה

לצפייה ב “אינדונזיה – מפגש של אקזוטיקה ופנטזיה בגן העדן האחרון” ללא תשלום יש להירשם בטופס, לאחר הרישום יהיו פתוחות עבורך הרצאות נבחרות לצפייה חופשית למשך 7 ימים!

Skip to content
Get it on Google Play