בריאות מותאמת אישית

פסיכולוגיה, רפואה ובריאות

46 דקות

דירוג גולשים:

Share

פרק שלישי מתוך הסדרה: מדעי החיים הבריאים

הרפואה המערבית התפתחה על סמך תרופות וטיפולים שמבחינה סטטיסטית נמצאו מועילים לכלל האוכלוסייה, אולם כיום המדענים מכירים בעובדה שהמצב מורכב בהרבה. ישנן מספר מחלות שהתרופות עבורן אינן אפקטיביות כלל וכלל, ואז יצא שכרנו בהפסדנו, גם התרופה לא פתרה/ריפאה את הבעיה לשמה לקחנו אותה וגם אנחנו סובלים מתופעות הלוואי של אותה התרופה. לא עוד תרופה אחת לכל מי שלוקה באותה מחלה. בהרצאה זו אפרט כיצד אפשר לרתום את השינויים הטכנולוגים לטובת הטיפול באנשים עם מחלות כרוניות ובעיקר מחלות הסרטן.

פרק מתוך הסדרה: מדעי החיים הבריאים, מדעי החיים הבריאים - סדרה משודרת, מדעי החיים הבריאים- סדרה משודרת

הירשמו לצפייה

ד"ר ליאת אדרי

מומחית לביולוגיה וגנטיקה רפואית, חוקרת מדעי המוח מטעם מכון ויצמן.

מה אומרים על הרצאה זו

  • betty

   מעין מאד תודה רבה

  • דליה

   מה עוד אפשר לבקש ממרצה מעולה כמו ד"רליאת אדרי. בעלת ידע נרחב בתחומה, שהכינה הרצאה למופת, שלא רק מחדשת ומוסיפה ידע עכשוי ממחקרים שלה ושל אחרים, אלה שגם מסוגלת לגוון בהומור ובדוגמאות אישיות את הנושא.הרצאה מענינת שתרמה להבנת הנושא עליו הרצתה באופן מדעי ומעמיק.תענוג רצוף ותודה לה ולכם על הבחירה.בהרצאה כשלה אין אפשרות לאבד,קשב.אתה מרוכז ומצפה למשפט הבא.תודה.מאחלת שתזמנו אותה וכמותה לרוב.

  • נאוה

   הרצאה מענינת, לא הכל היה לי חדש אבל חלקים גדולים כן. אבל המרצה לא מעבירה מסודר, היא יודעת הרבה , אבל השומע לא! יש קפיצה מהירה מנושא לנושא. עדין כדאי מאוד לשמוע.

  • ציונה

   כדאי לתת יותר דוגמאות

הרצאות נוספות בסדרה זו:

הרצאות נוספות שיעניינו אותך

הרצאות שנוספו לאחרונה לאתר

צפייה ישירה בהרצאות העשרה

לצפייה ב “בריאות מותאמת אישית” ללא תשלום יש להירשם בטופס, לאחר הרישום יהיו פתוחות עבורך הרצאות נבחרות לצפייה חופשית למשך 7 ימים!

Skip to content