היזמים החדשים

חדשנות וחשיבה פורצת דרך

58 דקות

דירוג גולשים:

Share

כולנו עדים לשינויים הדרמטיים שעוברים על התודעה האנושית בשנים האחרונות ועל ההשפעה שלה על עולמות היזמות. ההרצאה מציבה תמונת מבט מקיפה על המאפיינים של היזמות החדשה. דור חדש של יזמים גדל בעולם, אלו לא בהכרח יזמים טכנולוגיים בעמק הסיליקון, אלו בעיקר אנשים שמחזיקים תודעה חדשה של עולם חדש שמבוסס על תנועה וערכים שונים מהדורות הקודמים. ניתן למצוא אותם מקימים עסקים, אבל גם מנהלים ארגונים, מחנכים, יזמים חברתיים ועוד.

ההרצאה סוקרת את המאפיינים של "היזמים החדשים", מה מייחד את צורת החשיבה שלהם (וכיצד כל אחד יכול לקבל כלים והשראה מהעשייה הזאת), כיצד משתנה עולם השיווק והניהול כתוצאה מהעבודה עם הדור החדש, ועוד. באמצעות סיפורי מסע מעולם היזמות רונן מציג כיצד היזמים המובילים בעולם ממנפים את המודלים החדשים ומשתמשים בכלכלה השיתופית ונהנים מעושר ההזדמנויות והמשאבים הזמינים לנו כיום . ההרצאה מלווה בדוגמאות מהעולם ובמודלים של חשיבה יצירתית. ההרצאה מבוססת על הספר ""היזמים החדשים"" שכתב רונן גפני בשיתוף עם שימחה גליק ורויטל פיזנטי.

הירשמו לצפייה

לחצו לצפייה בתקציר

רונן גפני

יזם, פילוסוף עסקי, דובר TEDx, מרצה ומאמן בינלאומי  

מה אומרים על הרצאה זו

    • ציונה

      מעניין לשמוע

הרצאות נוספות שיעניינו אותך

הרצאות שנוספו לאחרונה לאתר

צפייה ישירה בהרצאות העשרה

לצפייה ב “היזמים החדשים” ללא תשלום יש להירשם בטופס, לאחר הרישום יהיו פתוחות עבורך הרצאות נבחרות לצפייה חופשית למשך 7 ימים!

Skip to content