חזון אנרגיה נקייה וברת קיימא לישראל ולעולם

מדע וטבע

58 דקות

דירוג גולשים:

Share

פרק 4 מתוך הסדרה: "שמירת טבע בעידן שינוי האקלים וההתחממות הגלובלית"

משבר האקלימי כבר כאן בגדול, והאיום על העולם בכלל ועל כל מדינה בפרט, כולל על מכלול משאבי הטבע והסביבה, הוא לא פחות מאיום קיומי. אחרי שנים ארוכות בהן מדינות רבות בעולם ובכללן ישראל פיתחו מקורות אנרגיה ריכוזיים מזהמים (גז), המיוצרים בתחנות כוח או בשטחים ייעודיים אחרים, וגורמים לעלייה חדה בפליטות גזי חממה ולהתחממות הגלובלית מבלי לתכנן פתרון אנרגטי כולל, בר-קיימא המבוסס על אנרגיה מתחדשת, הגענו לרגע האמת.

הפתרון הנכון מעתה והלאה – אנרגיה סולארית מבוזרת כולל סוללות אגירה על כל מבנה קיים, כולל בתים פרטיים ובתי דירות, משרדים (כולל מגדלים בלב העיר), מפעלים, מוסדות חינוך, מבנים חקלאיים ועוד. לשיטה זו מספר יתרונות קריטיים והיא מהווה את מודל העתיד. ההרצאה מסבירה את יתרונות השיטה והקריטיות שלה לעתידנו.    

פרק מתוך הסדרה: שמירת טבע בעידן שינוי האקלים וההתחממות הגלובלית

הירשמו לצפייה

ד״ר עופר בהט

ביולוג, מומחה לאקולוגיה, פיזיולוגיה, בע״ח ושמירת טבע וסביבה.

מה אומרים על הרצאה זו

    • חיים

      הרצאה מאד מרוכזת,מבהירה וחשובה. המרצה מאד בהיר והסבריו נקלטים בהתאם

    • Avner

      לדעתי יש לשלוח הרצאה זו לכל שרי ממשלת ישראל ולכל העוסקים באיכות הסביבה. ההרצאה מבהירה את הבעיה המרכזית של חיינו על כדור הארץ ומה עלינו לעשות כדי לשפר את הניתן לשיפור. על החתום: ד״ר אבנר בהט – גילוי נאות: אבי המרצה ד״ר עופר בהט

הרצאות נוספות בסדרה זו:

הרצאות נוספות שיעניינו אותך

הרצאות שנוספו לאחרונה לאתר

צפייה ישירה בהרצאות העשרה

לצפייה ב “חזון אנרגיה נקייה וברת קיימא לישראל ולעולם” ללא תשלום יש להירשם בטופס, לאחר הרישום יהיו פתוחות עבורך הרצאות נבחרות לצפייה חופשית למשך 7 ימים!

Skip to content
Get it on Google Play