ממעמקים קראתיך

הרצאה משולבת של ירין קימור, המשתף פעולה עם בנו, גילי קימור - בעל תסמונת אספרגר על הרצף האוטיסטי: כיצד השתמשו שניהם בשיטות לא שגרתיות, שוברות מוסכמות, פרי פיתוח מקורי ופורץ גבולות, כדי להתגבר על התעללות פיזית ונפשית בגילי, שבוצעו בו ע"י יחידים וקבוצות כשהיה עוד ילד. זו הרצאה מיוחדת במינה המשלבת קסמים, שירים וקטעי וידאו, המבטאים סיפור אישי יוצא דופן ונוגע ללב כל אחד.

גילי קימור - בעל תסמונת אספרגר, על הרצף האוטיסטי, חיבר שלושה ספרי שירה - מקצת משיריו הולחנו ושודרו בטלוויזיה וברדיו.כמו כן, מרצה באוניברסיטאות אודות התסמונת. בוגר תואר ראשון ושני - שניהם בהצטיינות. עובד למחייתו ומתקיים באופן עצמאי. חולק עם הקהל דרכים יצירתיות שפיתח, במטרה להתמודד עם התסמונת.

או לרכוש מנוי במחיר משתלם:

מנוי חודשי | מנוי שנתי
140 ₪ לחודש | 100 ₪ לחודש

צפייה בכל התכנים ללא הגבלה

צפייה באיכות HD עד 3 מכשירים

לחצו לצפייה בתקציר

גילי קימור

משורר, אקדמאי וכותב תוכן מקצוען

ירין קימור

עיתונאי, כתב חוקר, במאי ומפיק בטלוויזיה, סופר, מפתח משחקי חשיבה ולימוד וקוסם.

מה אומרים על הרצאה זו

  • פסיה

    ירין, אתה אבא מיוחד שידעת לקבל את גילי ולעזור לו בהתפתחותו בחיים. גילי, מאחלת לך בהצלחה בכל התחומים . אתה מאד מוכשר בתחומים רבים ומאחלת לך בהצלחה בכל התחומים - במשפחה, בחברה , בלימודים ובתחום העבודה. רגשת מאד. פסיה

  • אורנה

    ירין שלום, תודה על הזכות שנתת להגיב. היה מרתק, מרגש וכואב. נתתם לנו אפשרות להציץ לעולמו של בחור המתמודד עם אספרגר בעולם וגם נתתם לנו אפשרות לראות את הדרך המורכבת אבל הכ"כ יפה שעשיתם כמשפחה. מפעים. שוב תודה. אורנה עשהאל

  • מירי

    חשוב, מעניין ומרגש

הרצאות נוספות שיעניינו אותך

הרצאות שנוספו לאחרונה לאתר

צפייה ישירה בהרצאות העשרה

לצפייה ב “ממעמקים קראתיך” ללא תשלום יש להירשם בטופס, לאחר הרישום יהיו פתוחות עבורך הרצאות נבחרות לצפייה חופשית למשך 7 ימים!

Skip to content