סנדרה שדה ועדנה מזי”א – החברות הכי טובות חלק א

מפגש כנה ותיאטרלי של שתי חברות הכי טובות כבר יובל שנים - עדנה מזי"א מהמחזאיות הפוריות ביותר בהן התברך התיאטרון הישראלי וסנדרה שדה, שחקנית תיאטרון, קולנוע ותטלוויזיה ברוכת כשרונות. שתיהן משתפות בכנות ובאומץ מתובלים בשפע של הומור עצמי על ההתבגרות אל מול המצלמות ומאחורי הקלעים, על התמודדות עם דימוי עצמי, תכתיבי המקצוע, על הביקורת (גם העצמית), כחלק בלתי נפרד מתהליך היצירה. הן מביאות הצצה נדירה אל עולמם של האמנים היוצרים, כל אחת מאישיותה המיוחדת ומהדינמיקה החד פעמית שמתרחשת במפגש בין השתיים.

פרק מתוך הסדרה: סיפורו של התיאטרון העברי והישראלי

או לרכוש מנוי במחיר משתלם:

מנוי חודשי | מנוי שנתי
140 ₪ לחודש | 100 ₪ לחודש

צפייה בכל התכנים ללא הגבלה

צפייה באיכות HD עד 3 מכשירים

לחצו לצפייה בתקציר

סנדרה שדה

שחקנית קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון  

עדנה מזי"א

מחזאית, סופרת, תסריטאית ובימאית תיאטרון

מה אומרים על הרצאה זו

  • ציונה

   מרתק

  • ריקי

   אני מבקשת להוסיף למחמאות שקבלו שתי המרואיינות (ואני מסכימה עם כל מילה) תודות לגל זיו על הראיון המרתק שבחן רב לא נרתעה מלשאול שאלות פחות נוחות ואיפשרה לנו אכן ליהנות משתי אמנויות על השונה והדומה שביניהן.

  • אריאלה

   מאוד התחברתי לכנות של סנדרה ועדנה, ונהניתי להיזכר במחזות הרבים שהוזכרו בשיחה. במיוחד לאור העובדה שמאוד חסר לי שבשנה האחרונה לא הייתי (כמו כולם....) בתיאטרון, ולאור כך שראיתי רבים מהמחזות עם אמי, שנפטרה לפני כשלוש שנים. וגם ההנחיה של השיחה מצאה חן בעיני.

  • אורית

   לראות את סנדרה שדה ה"אמיתית", להכיר את עדנה מזי"א. תענוג צרוף.

  • חנה

   מקסים

הרצאות נוספות בסדרה זו

הרצאות נוספות שיעניינו אותך

הרצאות שנוספו לאחרונה לאתר

צפייה ישירה בהרצאות העשרה

לצפייה ב “סנדרה שדה ועדנה מזי”א – החברות הכי טובות חלק א” ללא תשלום יש להירשם בטופס, לאחר הרישום יהיו פתוחות עבורך הרצאות נבחרות לצפייה חופשית למשך 7 ימים!

Skip to content